کود بیوکسی روی منیزیم منگنز مس مافا

126,000 تومان

  • نام کالا: کود بیوکسی روی منیزیم منگنز مس مافا
  • محتویات: مس، منیزیم، منگنز،روی
  • ساخت: کمپانی مافا اسپانیا
  • نوع بسته بندی: بطری یک لیتری
  • تعداد در کارتن: 12 عدد در هر کارتن

500 در انبار

مقایسه محصول

کود بیوکسی روی منیزیم منگنز مس مافا

 

ترکیبات

درصد ( وزنی – وزنی )

مس ( Cu )

1 %
منیزیم ( MgO)

5 %

منگنز ( Mn)

3 %
روی (Zn)

2 %

توضیحات:

بیوکسی روی منیزیم منگنز مس یک اصلاح کننده کمبود های میکرو می باشد که با عناصرروی منگنز منیزیم و مس غنی شده است . استعمال آن جهت کنترل و پیشگیری در  شرایط کمبود این عناصر توصیه می شود  . این محصول ترکیبی از  فعال کننده های متابولیکی با روی و منگنز منیزیم و مس می باشد که  به منظور اصلاح اختلالات فیزیولوژیکی مرتبط با جذب ناکافی این عناصر میکرو مناسب می باشد .

بیوکسی روی منیزیم منگنز مس بصورت مایع و با قابلیت جذب فرموله شده است و همچنین  بمنظور پیشگیری و اصلاح  کمبود عناصر روی منگنز منیزم و مس بصورت محلول پاشی برگی جهت تمامی گیاهان مورد استفاده می باشد .استفاده آن جهت کنترل و پیشگیری در شرایط کمبود روی یا منگنز و یا هر دو عنصر توصیه می شود  . این محصول  برای خاک هایی با میزان  PH های متفاوت ( 3.5 تا 8.5 ) موثر است .

خواص:

  • بیوکسی روی منیزیم منگنز مس  می تواند در سیستم آبیاری مورد استفاده قرار گیرد . بسبب نوع عامل کلات آن این محصول حتی در خاک های آهکی قلیایی ثابت و موثر می باشد  ، بااطمینان از این موضوع که  عناصر میکرو برای گیاه مهیا هستند . بمنظور محاسبه دوز پیشهنادی آنالیز خاک انجام شود.
  • کاربرد برگی جذب عناصر میکرو را از طریق برگ ها و انتقال آنان را به  اندام های داخلی گیاه آسان می سازد  . این محصول قابلیت ترکیب با کود های مختلف و همچنین با حشره کش ها  را بمنظور پیشگیری و اصلاح کمبود عناصر را دارا می باشد  . همچنین می تواند با محلول پاشی  و آبپاری مورد استفاده قرار گیرد . بمنظور محاسبه دور پیشهنادی آنالیز برگ انجام شود.
  • بدلیل واکنش کم اسیدی این محصول ، بیوکسی روی منگنز منیزیم مس می تواند بوسیله سیتسم های هیدروفونیک ( محصولات و گیاهانی که در شن ، پرلیت، بستر سنگ) رشد می کنند و همچنین بمنظور تنظیم pH محلول غذایی مورد استفاده قرار گیرد ،. با   اطمینان از این موضوع که  میکرو مغذی های کلات شده بادوام بوده و قابلیت جذب سریع را دارند . با استعمال این نوع کلات سطح تغذیه ای گیاهان بهبود بخشیده می شود و از رسوب در چرخه مجدد سیستم ها جلوگیری بعمل می آید.

میزان مصرف و توصیه های کاربردی :

 

استفاده عمومی

میزان مصرف

محلول پاشی برگی

140 الی 400 سی سی در 100 لیتر آب

آب آبیاری

5 الی 8 لیتر در یک هکتار

هیدروپونیک

3 لیتر / 100 متر مکعب

باغبانی

150 الی 200 سی سی در 100 لیتر آب

مرکبات

300 الی 400 سی سی در 100 لیتر آب

درختان میوه

300 الی 400 سی سی در 100 لیتر آب

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کود بیوکسی روی منیزیم منگنز مس مافا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • فروشنده: sainaweb
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.